KONST / Litografier / Färglitografi 13803445
nr 1380 3445
Färglitografi
A Wallin. Signerad, numrerad 43/90, daterad 2008. Motivet: 41x58 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:42:18
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr